Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Skała

Ponad 5 lat temu dzięki Waszemu zaufaniu i poparciu rozpocząłem pracę jako Burmistrz Miasta i Gminy Skała. Nigdy nie spodziewałem się, że będzie ona tak trudna i naznaczona tyloma zaskakującymi wydarzeniami – referendum, dwa lata pandemii COVID, podczas której zamknięte były szkoły, urzędy, a firmy miały utrudnione działanie, była zdalna nauka, spotkania, sesje online, a następnie wojna na Ukrainie i przyjęcie uchodźców, inflacja, kryzys gospodarczy… I to wszystko w ciągu zaledwie 5 lat!

Było jednak w trakcie tej kadencji znacznie więcej dobrych i przyjemnych chwil, całe mnóstwo miłych spotkań i zabaw, sympatycznych rozmów i wiele zrealizowanych inwestycji. Program Rozwoju Gminy na lata 2018-2023, który przedstawiłem 5 lat temu w kampanii jest zrealizowany niemal w całości, a oprócz tego zrealizowaliśmy całe mnóstwo projektów, które w tym programie nie zostały wspomniane.

PGS

Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina Skała

Mam już stworzony komitet kandydatów na radnych, wśród których będą znane Wam już osoby, a także nowe, bardzo zdeterminowane do pracy postaci. Jestem dumny, że będę mógł niebawem zaprezentować Wam zespół świetnych, pozytywnych i bardzo wartościowych ludzi – osób którymi warto się otaczać w pracy i życiu codziennym. Wspólnie chcemy nadal rozwijać naszą gminę, bo mamy pomysły i gotowe plany, ale także wiemy, że wiele jeszcze wyzwań przed nami, a Wy macie wiele oczekujących na realizację potrzeb.

Wsparcie w kampani

Mimo trwającej kampanii nie zamierzam zmieniać mojego podejścia do pracy – aż do ostatniego dnia kadencji wspólnie z #DrużynaWójtowicza będę bardzo intensywnie pracował, aby rozwijać piękną gminę Skała. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc w jakikolwiek sposób – współpracować ze mną, wesprzeć zespół radnych lub pomagać przy kampanii to czekam na wiadomość.

Bądź na bieżąco!

Zachęcam do odwiedzenia mojego profilu w serwisie Facebook gdzie na bieżąco umieszczam ciekawe i wartościowe materiały nie tylko dla mieszkańców Gminy Skała.

Najbliższy czas na pewno będzie pełen emocji. Po 5 latach nieustannych, niepotrzebnych afer opartych o wymyślone historie spokój i szacunek jest wartością dla nas bezcenną i ogromnie potrzebną. Wszystkich moich zwolenników lub osoby niezdecydowane proszę o to, abyście nie dawali się wciągać w spory, a jeśli dotrze do Was kolejna „bardzo ważna wiadomość z zaufanego źródła” o aferze w urzędzie lub „kolejnym potwierdzonym nadużyciu” to zadajcie mi pytanie na live chacie, w komentarzu lub messengerem jak to robicie do tej pory. Weryfikujcie informacje, bo – jak mówił Józef Mackiewicz – tylko prawda jest ciekawa!

Dziękuję Wam za wspólnie przeżyte bardzo ciekawe 5 lat, podczas których nasza gmina przeszła niesamowitą przemianę. Wspólnie w zgodzie nadal wykorzystujmy ogromny potencjał jaki ma nasza #PrzyjaznaGminaSkała